הטלפון הזה זה משהו

אני יודע שהבטחתי עוד פוסט על הטלפון החדש שלי (כבר לא כל כך חדש האמת), אבל בינתיים רציתי לשתף אתכם בעוד משהו קשור.
בשבוע שעבר דוד שלי ביקש ממני לקנות לו נתב לדירה שהוא משכיר. אחרי סקר שוק קצר, החלטתי על,  Cisco Linksys E1000למרות ביקורות מעורבות. כמובן שלחבר את הנתב לחשמל זה לא מספיק, כי צריך להגדיר הצפנה וסיסמה. האמת שבנתב הזה לחבר לחשמל ולמודם זה כל מה שנדרש, אני משער שהיה להם IP קבוע. באין מחשב נייד, נכנסתי לכתובת הסטנדרטית, 192.168.0.1, דרך הפיירפוקס הנייד שבטלפון. לאחר הודעת אזהרה שלא בוצעו הגדרות אבטחה עדיין (לנתב הזה יש איזה תוכנת הגדרות שאמורים להתקין במחשב) הוא ננעל והפסיק להגיב. שיטוט קצר בגוגל העלה את חוברת ההוראות שלו, בפורמט  PDF. הורדתי אותה, ומצאתי שכתובת ברירת המחדל שלו היא בכלל 192.168.1.1, כך שלא ברור לי איך הוא הגיב לכתובת השניה.
לאחר שיטוט בהגדרות ועיון נוסף בחוברת השלמתי את ההגדרות הדרושות, וסיימתי. וכל זאת, מהטלפון בלבד. גם פוסט זה, אגב, נכתב מתוכנת וורדפרס (אני שונא את המילה הזאת, אפליקציה) לאנדרואיד.

תוספת עריכה מהמחשב: כפי שאפשר לראות, זה לא מושלם. לא הצלחתי לתפוס את האפס האחרון בשם הדגם בקישור, כי הוא היה בתחילת השורה, והסמן של האנדרואיד לא נגרר עד לשם, וגם הפסיק שם לא במקום. בנוסף, לחיצה על Enter במחשב מתחילה פסקה חדשה, ובטלפון הוא רק שובר שורה בתוך הפסקה. אבל לא רע, מה?

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה אנדרואיד, מחשבים, סלולרי.‏ קישור ישיר לפוסט.

תגובה אחת על הטלפון הזה זה משהו

  1. מאת תומר‏:

    יישום, או יישומון, אם אתה מתעקש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing