ראיון חג

בחודשים האחרונים אני מנוי על עתון ישראל הי!ם. מי שמכיר את העיתון הזה עשוי לתהות כיצד אני מנוי על עיתון המחולק חינם. ובכן, בדרך פלאית כלשהי, ומבלי שביקשתי, עותק העיתון מונח על מפתן ביתי בכל בוקר, כמו גם על מפתן שאר הדירות בבניין, ואולי גם בכל השכונה. מכיוון שהעיתון בחינם, אני לא מתלונן.

לא מתלונן, אך מודע למה שאני מקבל. למשל, ביום שלישי השבוע יצא גליון יום העצמאות של העתון. מכיוון שמדובר בעיתון בעל קו ימני ברור, הם פירסמו ראיון חגיגי עם ראש…. האופוזיציה? כן כן, מבלי למצמץ, פרסם העיתון הזה ראיון חג על שני עמודים עם ביבי נתניהו, בו נתנו לו לפרט את מדיניותו, ולא שאלו אותו שאלה קשה אחת. לא אחזור על הפירכות שפולט ביבי בראיון, דעתי עליו ידועה, לפחות למי שמכיר אותי.

כאמור, הראיון הזה ממשיך קו מתמשך של דיווחים מהכיוון הימני, וכל קורא צריך להיות מודע לכך. דוגמה אחרת מאותו גליון (עמ' 5): הכותרת הראשית של הדף: "אין מו"מ בין חקירות", כך קרא ח"כ גדעון סער (ההדגשה שלי). מתחתיה כותרת אחרת: ספין או התקדמות? על ה"התקדמות" שדווחה מפגישתו האחרונה של אולמרט עם אבו-מאזן. מי זה גדעון סער בכלל שמגיעה לו כותרת ראשית? אני מקווה שגם הקוראים האחרים מודעים למגמה הזאת, אם כי, אני בספק.

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה general, politics,‏ עם התגים , .‏ קישור ישיר לפוסט.

תגובה אחת על ראיון חג

  1. מאת פוליטיקה‏:

    והיום כבר ברור שזה ביביתון!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing