אריק שרון

טוב, מזמן לא כתבתי, בעיקר מחוסר זמן. אז נתחיל מהדברים הדחופים יותר:

לא שאני מצטער שאריק שרון (כניראה, כניראה) לא יהיה ראש הממשלה הבא, אבל הייתי מעדיף לנצח אותו בקלפי מאשר בצורה הזו, כאשר הוא סובל מאחד הפגעים הקשים ביותר שאדם יכול להיפגע מהם. איש שבאמת היה, לטוב ולרע, כמו שאומרים, ממקימיה של מדינת ישראל, וזו אינה מליצה. הוא אחד מהאנשים האלה, מ-48, שהשפיעו באופן מכריע על דמותה, גבולותיה, ובמידה מסויימת על קיומה של ישראל. נראה שהמהלך האחרון שלו, של ההתנתקות, כיפר בעיני רבים על הרבה דברים פחות טובים שהוא עשה בחיים. גם ההתנתקות לא אופטימלית בעיני – מהלך חד צדדי שאינו מוביל להסדר לא משפר בהרבה את מצבנו – אבל זה בהחלט מפתיע, והתרומה העיקרית שלו היא אולי ההוכחה, שניתן בהחלט לפנות גם התנחלויות גדולות.

שאול מופז

שקרן. פשוט שקרן. ליד המילה שקרן במילון, יש תמונה של שאול. לא המלך, מופז. איך אפשר, אחרי ששבוע השמצת אותו, לקפוץ ככה? (מצד שני אפשר לשאול, לאיזה רמה מוסרית צריך לרדת כדי לקבל אותו לקדימה?)

ביבי

וילה לכל חייל משוחרר. כן, בטח. גם הרצל הבטיח בית לכל פועל. אז הבטיח.

פנינה רוזנבלום

אולי תרדו ממנה כבר? היא בכל זאת הקימה חברה די מצליחה, אז היא כניראה לא לגמרי טיפשה. במקום לחבר לשם שלה את המילה "שמפו" כל הזמן, תנו לה קצת קרדיט.

הטלביזיה המסחרית ובכלל

בערך מאז 9 בבוקר היום, כמעט ואין חדש בעניין מצבו של שרון. מה שלא מונע מהרדיו, ושלושת ערוצי הטלביזיה, לדווח שוב ושוב את אותו מידע, למי שעוד לא קלט. ובערב, פשוט נדהמתי לראות את ערוץ 2 וערוץ 10 פותחים אולפנים עם "חברים מספרים", קיצור תולדות אריק, ודברים מהסוג הזה. נגמר העולם? בעיראק נהרגו 134 איש היום, למען השם!

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה general, politics,‏ עם התגים , .‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing